MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0212 224 6756 - 0212 234 0364      

OSM 8802 SARKIT LİNEER (55 cm x 85 cm)

Sarkıt lineer profillerimiz, performans ve çok yönlü kulanım seçenekleriyle mükemmel bir alüminyum birleşimidir. Döküm yan başlıklar, yüksek performanslı eloksal yansıtıcı özellikleri, saten ve yumuşak toz boyaya uygun birinci sınıf alüminyum aşlımı ile üretilmiştir. Montaj kolaylığı için önden krik kIak’Iı sistem uygulanm iştir sürgülü sistem değildir. Ön kısımda kullandığımız difüzörümüz yüksek led verimliliğinde ışık geçirgenliği %92’Iere kadar ulaşmaktadır polikarbon 1.sınıf plastik üründür, ayrıca ışık gücünü kaybetmeden simetrik ve asimetrik açık ontroIu mümkündür.

Ürünlerimiz maksimum performans, uzun ömür ve düşük enerji talebi state-of-the-art LED teknolojisini kullanılabilir.

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

Bizi Takip Edin:

Hızlı İletişim

Çağrı Merkezi:  0212 224 6756

Adres: Hürriyet mah. Eğitim Sk. No. 38 Kağıthane / İSTANBUL

Kurumsal

Osmanlı alüminyum olarak alüminyuma yeni bir ruh ve aydınlatma sektörüne yeni bir anlayış kattığımızı düşündüğümüz ürünIerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluIuk duyuyoruz.

Aydınlatma profıllerindeki Ana hedefimiz, en kaliteli aydınlatma (led) bileşenlerini bir araya getirmek ve sizlere sunmaktır. Aydınlatmaprofilleri yenilikçi tasarımları ve müşterilerimizin yüksek kaliteyi en uygun fiyatla alabilmesi düşüncesi temelinde hedeflerini belirlemiştir. Sizlere sunduğumuz kalıp ve modeller tasarım ekibimizin özgün tasarımları olup hepsi kullanım alanları dikkate alınarak uzman kadromuzla tasarlanmış ve ölçülendirilmiştir.