MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0212 224 6756 - 0212 234 0364      

OSM 6931 SLİM LED

LED Aydınlatma endüstrisi için Özel olarak üretilen, tasarıma özgü ince çizgi tasarımına sahip yüksek kaliteli eloksallı alüminyumdan üretilen gizli aydınlatma için LED profildir.

Buzlu kapaklı ve şeffaf kapaklı olarak tamamen doğrusal bir ışık hattı çizgisine ihtiyaç duyarsanız mükemmel seçimdir. Işık kaynağına baktığınızda hiçbir kusur bulunmamaktadır.LED ile kesintisiz olarak çizgisel bir görünüm elde etmesini sağlayan ince ve şık bir profildir.

Montaj klipsi, iç mekanlar, mobilya, marangozluk ve mutfak dolapları gibi yerden oyulmuş veya gömme uygulamalar için mükemmel bir seçimdir; böylece temiz ve kesintisiz mütevazi estetik görünüm ve şıklık sağlar.

Görsel Galerisi

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

Bizi Takip Edin:

Hızlı İletişim

Çağrı Merkezi:  0212 224 6756

Adres: Hürriyet mah. Eğitim Sk. No. 38 Kağıthane / İSTANBUL

Kurumsal

Osmanlı alüminyum olarak alüminyuma yeni bir ruh ve aydınlatma sektörüne yeni bir anlayış kattığımızı düşündüğümüz ürünIerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluIuk duyuyoruz.

Aydınlatma profıllerindeki Ana hedefimiz, en kaliteli aydınlatma (led) bileşenlerini bir araya getirmek ve sizlere sunmaktır. Aydınlatmaprofilleri yenilikçi tasarımları ve müşterilerimizin yüksek kaliteyi en uygun fiyatla alabilmesi düşüncesi temelinde hedeflerini belirlemiştir. Sizlere sunduğumuz kalıp ve modeller tasarım ekibimizin özgün tasarımları olup hepsi kullanım alanları dikkate alınarak uzman kadromuzla tasarlanmış ve ölçülendirilmiştir.